O nás

Firmu sunprof.cz založil v roce 2006 Jan Kopecký s desetiletými zkušenostmi z oboru. Vzhledem ke stále rostoucímu objemu zakázek jsme se v roce 2010 transformovali na Sunprof CZ s.r.o. a vytvořili jsme pro Vás novou vzorkovnu. Firma je malým rodinným podnikem, který nemá ambice být největší, ale nejlepší. Soustředíme se na perfektní služby zákazníkům – baví nás to !!!

vzorkovna1
Showroom – Smíchovská 20/1, Praha 5 – Řeporyje

Jak to u nás funguje?

Nejčastěji na nás dostanete doporučení od přítele či známého.

Přijedu za Vámi já nebo můj synovec Jiří a pomůžeme vyřešit problém s vyběrem nejvhodnějšího sytému zastínění, vše pečlivě změříme, připravíme nabídku, po Vašem odsouhlasení zadáme do výroby, připravíme vše potřebné k montáži, jakmile dorazí výrobky, obratem Vás budeme kontaktovat ohledně termínu montáže. Pokud to bude Vaše přání nebo to bude náročnost akce vyžadovat, osobně dohlédneme, aby naši montážní technici výrobky nainstalovali tak jak jsme se domluvili. Vás budeme potřebovat až pro zaškolení obsluhy a podpis předávacího protokolu.

Ano, na realizaci Vaší zakázky pracuje řada osob, Vy ale budete jednat od první chvíle až do okamžiku předání díla vždy výhradně se svým technikem – žádné výmluvy a zmatky, žádné zbytečné telefonáty a urgence.

Právě perfektní službu oceníte v našem oboru nejvíce. Krásných výrobků od tradičních, špičkových výrobců je nepřeberné množství, ale jejich cesta k Vašim oknům může být složitá, vždy se totiž jedná o zakázkovou výrobu – výrobky na míru Vašim oknům.

Budete spokojeni !

za firmu sunprof.cz

Jan Kopecký